У цій статті ми розповімо про те, як і чому проводиться просочення бетонної підлоги. Вибір теми статті багато в чому пояснюється нинішньою популярністю бетонних підлог, які застосовуються з тим же успіхом, що і в будівлях.

Просочення для бетону: особливості застосування

Причини для проведення зміцнення бетону

Зміцнення бетонних підлог — це обов’язкова процедура, яка повсюдно проводиться при будівництві будівель громадського та промислового призначення. Інакше кажучи, підлога вимагає зміцнення спеціальними грунтами в тому випадку, якщо в процесі експлуатації на нього припадає надмірне механічне навантаження.

Правильне виконання зміцнення бетону дозволяє надати підлозі такі якості:

  • підвищену ступінь зносостійкості (стійкість до механічних навантажень, впливу надлишку вологи та перепадів температури);
  • нульовий вміст пилу на поверхні підлоги та подальший захист від пилоутворення, що актуально, якщо пісок армований залізобетоном та алмазами;
  • збільшення експлуатаційної потужності;
  • нижча ціна послуги.

Важливо: LITHIUM PRO, крім інших переваг, дозволяє швидко відновити старі та зношені бетонні підлоги.

Просочення для бетону не тільки зміцнює верх підстави бетонної підлоги, роблячи його більш зносостійким м ударопрчним, але і сприяє значному скороченню термінів введення об’єкта в експлуатацію. А Це важлива перевага, коли мова заходить про своєчасне промисловому будівництві.

Застосовуючи нашу просочення, основу підлоги можна використовувати за призначенням вже через 2 доби.

Просочення для бетону підходить для виконання цілого комплексу властивостей:Просочення для бетону: особливості застосування

  • знепилюючу;
  • зміцнюючу;
  • гидрофобну.

Знепилююча властивість

Завдяки свому складу, призначеному для знепилювання бетону, просочення LITHIUM PRO застосовується при обробці вертикальних і горизонтальних поверхонь в виробничих приміщеннях та складських приміщеннях, де не потребується додаткова обробка стін і підлоги.

Засоб LITHIUM PRO виконує зміцнюючу функцію, що особливо актуально, якщо до того проводилося амлмазне буріння отворів в бетоні. Крім того, такі матеріали можна використовувати для підготовки бетонних поверхонь до наступного фарбування. Знепилюючий склад не має забарвлює ефектом. Підлоги, оброблені виходять не тільки не ковзають, але й мають стійкість до стирання.

Зміцнюючі властивості.

Основною характеристикою просочення LITHIUM PRO  цє повне її поглинання в поверхневі шари бетону. В результаті, шар бетону в глибину на 6-8 сантіметров набуває додаткової міцності і стійкість до механічних навантажень.
До категорії зміцнюючих речовин відносяться ті матеріали, які проникають у точну структуру основи, близько до неї, утворюючи повну монолітну структуру.

Гідрофобна властивість.

Просочення так само володіє водовідштовхувальними (гідрофобними) властивостями. Завдяки цьому волога, потрапляючи на поверхню обробленого бетону не може проникнути в пори. Втім, при застосуванні просочення LITHIUM PRO відбувається захист бетону не тільки від впливу надмірної вологості, але і від утворення висолів внаслідок попадання на поверхню сольових і кислотних опадів. Так само обробка цим складом робить бетон стійким до впливу ультрафіолетових променів,  появи грибка, цвілі і інших мікроогранізмов.

ВАЖЛИВО! Завдяки підвищенню рівня гідрофобності бетону, знижується ступінь теплопрводності стін і підлоги. Не маючи достовірної інформацією про хімічний склад бетону, просочення доцільно випробовувати на невеликій ділянці готового покриття.


Отже, ми розповіли, якими характеристиками володіє просочення LITHIUM PRO та як застосовується при обробки бетонних поверхонь. Вдалого будівництва та міцності.

 

Придбати зміцнюючу просочення для бетону можна у нас оптом або у дилерів в роздріб