Дерево — це матеріал, який має найбільш широку область застосування — від будивництва і виробництва меблів до виготовлення сувенірів і посуду. Служити довго, не втрачаючи своіх властивостей та естетичної привабливості, дерев’яні конструкції і вироби можуть тільки при умови надійного захисту від дії руйнівних факторів. Як вибрати лак для дерева? Якими властивостями повинен відповідати лак? Відповіді на ці питання знайдете в статті.

Як вибрати лак для деревини? Поради від виробника

Природа щедро наділила дерево всім тим, що робить його лідером продажів на всі часи. Жодному штучному матеріалу ще не вдалося передати всю красу і неповторність натуральної текстури, фантастичні візерунки, намальовані самою природою, незвичайні відтінки деревини як і раніше захоплюють і радують природними гаммами. Однак краса і «молодість» предметів з дерева постійно піддаються впливу агресивних чинників, особливо це стосується дерев’яної обробки фасаду, всього того, що знаходиться безпосередньо зовні. Дерево вразливе і потребує спеціального засобі, яке створить на поверхні плівковий бар’єр, здатний захистити структуру від будь-яких зазіхань ззовні.

Фарбування лаком відмінний варіант, що забезпечує поверхнях довготривалу надійний захист, вигідно підкреслить самобутній малюнок річних кілець, підвищить ступінь блиску, роблячи поверхню більш декоративною. Лаки, від вхідних в них компонентів мають дуже блискучою поверхнею, середньою блиском і трохи вловлює.

Перш ніж зробити покупку, визначитеся які цілі поставлені і візьміть до уваги породні особливості деревини. Наприклад, якщо потрібно приховати невеликі видимі дефекти на пиломатеріалі, то в цьому випадку потрібно купити кольоровий лак або ще один варіант — в безбарвний продукт додається необхідний фарбувальний пігмент, який додасть матеріалу відтінок і при цьому залишить продукт прозорим, послужить як фільтр ультра фіолетових променів при роботах під відкритим небом, запобігаючи вицвітання, висушування.

На що звернути особливу увагу при виборі лаку? защитный лак для дерева

Як вибрати лак для дерева Будь-лак для покриття дерева покликаний захищати оброблювану поверхню від механічних пошкоджень, впливу вологи і сонячних променів, процесів гниття і руйнування. Вибір того чи іншого матеріалу багато в чому залежить від його технічних характеристик, складу і сфери використання, тому слід чітко розуміти, який з продуктів підійде в тому чи іншому випадку. При покупці рекомендується звертати увагу на такі параметри:

    • Зносостійкість. Найвищі вимоги до стійкості на знос пред’являють покриття для підлоги. Найбільш придатними для них вважаються поліуретанові лаки для дерева, що відрізняються оптимальним захистом від стирання. У цю ж категорію входять акрил-уретанові і алкид-уретанові ЛФМ.
    • Область застосування. Якщо має бути обробка всередині приміщення, необхідно купувати лак по дереву для внутрішніх робіт. Якщо на вулиці — для зовнішніх.
    • Пожежна безпека. Якщо внутрішні роботи виконуються в дерев’яних будинках, бажано вибирати ЛФМ з хорошою стійкістю до високих температур. Вони коштують дорожче, ніж звичайні лаки для дерева, але витрати на пожежну безпеку все ж не порівняти з витратами, які можуть знадобитися на відновлення після пожежі.

Як фарбувати лаком не полишаючи розлучень?

Шар повинен бути дуже тонким. Лак наливають в особливу ємність для малярних робіт, надлишки його видаляються на спеціальній поверхні для розкочування інструменту, що застосовується в процесі роботи. Контролюється ступінь фарбування настільною лампою, яка розташовується з одного з країв. Світло дасть зрозуміти і виявити місця, де нашарування, де забули пройтися пензлем.

Якщо хочете придбати якісний лак для дерева в Запоріжжі  або отримати кваліфіковану консультацію щодо вибору і застосування ви можете, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Цвета в интерьере: теплые и прохладные

До сих пор вы, вероятно, сталкивались с классификацией цветов на теплые и прохладные. Вы можете знать, какие цвета относятся к теплым, а какие к...

Цветовая схема — противоположности привлекают

Рано или поздно мы оказываемся в ситуации, когда нам нужно украсить нашу жилую или рабочую зону. Независимо от того, идет ли речь о простой уборке...

Оранжевый — наполните интерьер бодростью и энергией

Оранжевый - самый теплый из всех цветов в спектре. Он состоит из  красного и желтого. Интенсивность и агрессивность красного цвета успешно...

Магия фиолетового цвета — как использовать в дизайне?

Волшебный фиолетовый получается путем сочетания спокойного синего и захватывающего красного. Для человеческого глаза самая трудная вещь состоит в...

50 оттенков серого в интерьере, почему бы и нет

Серый цвет - нейтральный, компромиссный. Он создается путем смешивания белого и черного, двух так называемых не цветов. Вся провокация и...